Flytelefoni-kontrollanter

Her finner du en oversikt over kontrollanter for praktisk prøve i flytelefoni for dem som skal ha et separat flytelefonistsertifikat (f.eks. mikrofly, seilfly og drone).

Sist oppdatert: 11/08/2021.

NAVN

FYLKE

E-POST

TELEFON

Allen, Christopher George

Viken

10306@norwegian.com

92 49 01 55

Amundsen, Bernt Alvestad

Vestfold og Telemark

bernt@fonnafly.no

92 20 34 92

Andersen, Kjetil Eide

Viken

kjetil.e.a@gmail.com

95 71 41 33

Aunebakk, Reidar

Trøndelag

raune233@online.no

90 09 44 58

Bache, Øyvind Juel

Viken

oyvind.juel.bache@airlift.no

98 21 34 13

Ballantine, Martin Øverby

Oslo

martinballantine@gmail.com

92 42 84 77

Blom, Peter

Vestfold og Telemark

peter@ehc.no

91 61 22 76

Bråthen, Roy William

Vestfold og Telemark

roy@rwb.no

93 62 55 56

Ditløvsen, Svein Erik

Troms og Finnmark

serditl@online.no

96 51 60 00

Egner, Tormod

Viken

tormod.egner@sundtair.com

90 09 62 91

Eilers, Fred Roger

Troms og Finnmark

feilers@mil.no

97 04 96 06

Engesveen, Lars

Vestfold og Telemark

lars.engsveen@babcockinternational.com

93 08 04 84

Fossum, Bjørn

Innlandet

fossumfly@gmail.com

92 45 32 10

Glenne, Jørn Baltzer

Viken

jbg001@online.no

90 19 96 49

Grøneng, Tore

Trøndelag

verdal@trondelagbildeler.no

90 16 94 87

Halvorsen, Stig Oscar

Oslo

sohal@online.no

90 16 24 43

Hassum, Stian

Vestfold og Telemark

stian@pilot.no

99 69 65 80

Hem, Helge

Vestfold og Telemark

helge.hem@uit.no

97 52 74 40

Henriksen, Ivar Harald

Vestland

ih1904@gmail.com

90855680

Holdø, Ole Andreas

Nordland

ole.andreas@nndata.no

90654606

Højklint, Stig Orla Sørli

Vestland

stig@hojklint.no

99 00 56 53

Jansen, Jan Henning

Innlandet

janhejansen@gmail.com

99 72 21 45

Jodalen, Torkel Mathias

Viken

tmj@bitwrap.no

92 42 20 20

Johannessen, Stian

Agder

johannessen@fjellfly.no

95 94 24 17

Kavli, Tore

Viken

kavli.tore@gmail.com

90 08 00 06

Kerr, Nikolai

Oslo

nikolai@kerr.no

95 14 46 78

Kristiansen, Steinar Storm

Innlandet

morninglight@live.no

41 38 04 41

Kroondijk, Thijs

Vestfold og Telemark

thijs.kroondijk@sandefjordbredband.net

98 21 24 27

Kultorp, Stian Dehlin

Viken

skultorp@online.no

95 78 71 00

Larsen, Stig

Vestfold og Telemark

stig.larsen@mail.com

93 40 55 95

Lian, Stein Magne

Rogaland

smlian@online.no

95 96 79 88

Lund, Alexander

Vestfold og Telemark

alexander.lund@gmail.com

41 20 28 45

Løkeberg, Rune

Viken

runeloke@yahoo.no

95 99 45 42

Løken, Ole Erik

Viken

lokenair@frisurf.no

92 45 70 57

Norevik, Kurt Erlend

Vestland

kurt@norevik.no

98 26 85 20

Nyberg, Odd

Trøndelag

oddnyberg@online.no

93 21 70 42

Nyberg, Øyvind

Viken

oyvind.nyberg@gmail.com

97 95 78 20

Næss, Knut Einar

Vestfold og Telemark

knuteinar@pilot.no

93 08 99 85

Ohnstad, Odd-Tore

Viken

odd-tore@flyboat.no

93 22 23 84

Olsen, Leif Ruhne

Rogaland

leif.r.olsen@lyse.net

91 58 67 24

Olsen, Lukas Andre Bøgle

Viken

olsluk@nlaas.no

95 73 40 50

Olsen, Hallgeir

Agder

hallgeir.olsen@wideroe.no

99 02 17 46

Orlien, Harald

Oslo

harald.orlien@gmail.com

93 00 09 97

Overland, Pål Roger

Rogaland

pal.overland@bristowgroup.com

45 42 50 16

Paulsen, Morten

Vestfold og Telemark

morten@mortenpaulsen.no

99 50 19 11

Pilskog, Bjørn André

Møre og Romsdal

bap@pila.as

91 10 51 20

Raustein, Morten

Trøndelag

morten.raustein@gmail.com

97 04 99 73

Ribe, Arne

Agder

ar-rib@online.no

92 05 38 76

Rieber-Mohn, Ketil Årøen

Viken

ketilarm@gmail.com

41 27 09 87

Ring, Arnt Erik

Trøndelag

arnt@heliscan.no

97 99 30 05

Ringe, Odd Audun

Viken

odd.ringe@sundtair.com

40 00 44 18

Rugsveen, Torvald Haarset

Innlandet

torvald@noraviation.no

90 18 18 40

Sandnes, Tor Agne Wahl

Trøndelag

torws@rorosfly.no

90 61 51 17

Silbodal, Nils Helge

Vestfold og Telemark

silbodal@pegasus-as.no

91 16 72 27

Skogøy, Bjørn Petter

Nordland

bskogoey@online.no

90 01 13 30

Solberg, Magne Flåten

Viken

mfsolberg@hotmail.com

90 06 51 80

Solheim, Geir Kristian

Innlandet

gsolhe@online.no

90 05 07 90

Solstad, Erik

Vestfold og Telemark

erik@pilot.no

91 69 01 42

Solvang, Jon Ragnvald

Nordland

jrsolvan@online.no

91 11 91 47

Strande, Roar Arne

Nordland

roar.strande@lofotkraft.net

90 66 78 57

Strøm, Bjørn

Innlandet

bjorn.strom@sas.no

90 68 13 50

Sunde, Hans Edvard

Viken

sunde@sunde.tc

98 63 30 00

Sved, Tor

Trøndelag

sved@online.no

90 77 60 85

Sydhagen, Kim Edvard Aateigen

Vestfold og Telemark

kim@ehc.no

99 33 70 10

Sørensen, Harald

Vestfold og Telemark

 

48 28 26 34

Thyness, Geir Arnulf

Viken

geir@helitrans.no

91 12 64 00

Tokerud, Morten

Viken

mtoke@online.no

99 72 66 89 

Tømmerås, Kjetil

Viken

k-toemme@online.no

90 91 55 63

Vestfossen, Lars Arne

Viken

larsarne.vestfossen@ltfw.no

97 15 47 04

Vikor, Lars-Martin

Viken

lars@pilot.no

92 62 13 62

Wergeland Krog, Are

Viken

a.wergekrog@gmail.com

98 08 10 94

Westerlin, Petter

Viken

petterdh@frisurf.no

93 00 40 40

Wigdahl, Snorre

Vestfold og Telemark

s.wigdahl@gmail.com

95 03 46 81

Øpstad, Kjell Anders

Viken

kao@caa.no

90 04 78 33