Flytelefoni-kontrollanter

Her finner du en oversikt over kontrollanter for praktisk prøve i flytelefoni for dem som skal ha et separat flytelefonistsertifikat (f.eks. mikrofly, seilfly og drone).

Sist oppdatert: 19/03/2020.

NAVN

FYLKE

E-MAIL

TELEFON

Allen, Christopher George

Viken

10306@norwegian.com

92490155

Amundsen, Bernt Alvestad

Vestfold og Telemark

bernt@fonnafly.no

92203492

Andersen, Kjetil Eide

Viken

kjetil.e.a@gmail.com

95714133

Aunebakk, Reidar

Trøndelag

raune233@online.no

90094458

Bache, Øyvind Juel

Viken

oyvind.juel.bache@airlift.no

982 13 413

Ballantine, Martin Øverby

Oslo

martinballantine@gmail.com

92428477

Blom, Peter

Vestfold og Telemark

peter@ehc.no

91612276

Bråthen, Roy William

Vestfold og Telemark

roy@rwb.no

93625556

Ditløvsen, Svein Erik

Troms og Finnmark

serditl@online.no

96516000

Egner, Tormod

Viken

tormod.egner@sundtair.com

90096291

Eilers, Fred Roger

Troms og Finnmark

feilers@mil.no

97049606

Engesveen, Lars

Vestfold og Telemark

lars.engsveen@babcockinternational.com

930 80 484

Fossum, Bjørn

Innlandet

fossumfly@gmail.com

92453210

Glenne, Jørn Baltzer

Viken

jbg001@online.no

901 99 649

Grøneng, Tore

Trøndelag

verdal@trondelagbildeler.no

90169487

Halvorsen, Stig Oscar

Oslo

sohal@online.no

90162443

Hassum, Stian

Vestfold og Telemark

stian@pilot.no

99696580

Hem, Helge

Vestfold og Telemark

helge.hem@uit.no

97527440

Henriksen, Ivar Harald

Vestland

ih1904@gmail.com

90855680

Holdø, Ole Andreas

Nordland

ole.andreas@nndata.no

90654606

Højklint, Stig Orla Sørli

Vestland

stig@hojklint.no

 

99005653

 

Jansen, Jan Henning

Innlandet

janhejansen@gmail.com

99722145

Jodalen, Torkel Mathias

Viken

tmj@bitwrap.no

92422020

Johannessen, Stian

Agder

johannessen@fjellfly.no

 

95942417

Kavli, Tore

Viken

kavli.tore@gmail.com

90080006

Kerr, Nikolai

Oslo

nikolai@kerr.no

95144678

Kristiansen,
Steinar Storm

Innlandet

morninglight@live.no

41380441

Kroondijk, Thijs

Vestfold og Telemark

thijs.kroondijk@sandefjordbredband.net

98212427

Kultorp, Stian Dehlin

Viken

skultorp@online.no

95787100

Larsen, Stig

Vestfold og Telemark

stig.larsen@mail.com

93405595

Lian, Stein Magne

Rogaland

smlian@online.no

95967988

Lund, Alexander

Vestfold og

Telemark

alexander.lund@gmail.com

41202845

Løkeberg, Rune

Viken

runeloke@yahoo.no

95994542

Løken, Ole Erik

Viken

lokenair@frisurf.no

92457057

Norevik, Kurt Erlend

Vestland

kurt@norevik.no

98268520

 Nyberg, Odd

Trøndelag

oddnyberg@online.no

93217042

Nyberg, Øyvind

Trøndelag

oyvin-lynx@msn.com

97957820

Næss, Knut Einar

Vestfold og Telemark

knuteinar@pilot.no

93089985

Ohnstad, Odd-Tore

Viken

odd-tore@flyboat.no

93222384

Olsen, Leif Ruhne

Rogaland

leif.r.olsen@lyse.net

91586724

Olsen, Lukas Andre Bøgle

Viken

Endre.onstad@ltrw.no

 

957 34 050

Olsen, Hallgeir

Agder

hallgeir.olsen@wideroe.no

99021746

Orlien, Harald

Oslo

harald.orlien@gmail.com

93000997

Overland, Pål Roger

Rogaland

pal.overland@bristowgroup.com

45425016

Paulsen, Morten

Vestfold og Telemark

morten@mortenpaulsen.no

99501911

Pilskog, Bjørn André

Møre og Romsdal

bap@pila.as

911 05 120

Raustein, Morten

Trøndelag

morten.raustein@gmail.com

97049973

Ribe, Arne

Agder

ar-rib@online.no

92053876

Rieber-Mohn, Ketil Årøen

Viken

ketilarm@gmail.com

41270987

Ring, Arnt Erik

Trøndelag

arnt@heIiscan.no

97993005

Ringe, Odd Audun

Viken

odd.a.ringe@uit.no

40004418

Rugsveen, 
Torvald
Haarset

Innlandet

torvald@noraviation.no

90181840

Sandnes, Tor Agne Wahl

Trøndelag

torws@rorosfly.no

90615117

Silbodal, Nils Helge

Vestfold og Telemark

silbodal@pegasus-as.no

91167227

Skogøy, Bjørn Petter

Nordland

bskogoey@online.no

90011330

Solberg, Magne Flåten

Viken

mfsolberg@hotmail.com

90065180

Solheim, Geir Kristian

Innlandet

gsolhe@online.no

90050790

Solstad, Erik

Vestfold og Telemark

erik@pilot.no

91690142

Solvang, Jon Ragnvald

Nordland

jrsolvan@online.no

91119147

Strande, Roar Arne

Nordland

roar.strande@lofotkraft.net

90667857

Strøm, Bjørn

Innlandet

bjorn.strom@sas.no

90681350

Sunde, Hans Edvard

Viken

sunde@sunde.tc

98633000

Sved, Tor

Trøndelag

sved@online.no

90776085

Sydhagen, Kim Edvard Aateigen

Vestfold og Telemark

kim@ehc.no

99337010

Sørensen, Harald

Vestfold og Telemark

 

48282634

Thyness, Geir Arnulf

Viken

geir@helitrans.no

91126400

Tokerud, Morten

Viken

mtoke@online.no

99726689 

Tømmerås, Kjetil

Viken

k-toemme@online.no

90915563

Vestfossen, Lars Arne

Viken

larsarne.vestfossen@ltfw.no

97154704

Vikor, Lars-Martin

Viken

lars@pilot.no

92621362

Wergeland Krog, Are

Viken

a.wergekrog@gmail.com

98081094

Westerlin, Petter

Viken

petterdh@frisurf.no

93004040

Wigdahl, Snorre

Vestfold og Telemark

s.wigdahl@gmail.com

95034681

Øpstad, Kjell Anders

Viken

kao@caa.no

90047833